Rok szkolny 2017-2018

Zakończenie roku szkolnego 
Z okazji zakończenia roku, uczestnicy zajęć rewalidacyjno - wychowawczych spotkali się w wyjątkowo przyjaznym miejscu, w którym wspólnie z  dyrekcją, nauczycielami i rodzicami podsumowali rok wspólnej pracy. Wspólnie podsumowałyśmy cały rok szkolny, wesołe i wzruszające chwile. Serdeczne podziękowanie składamy menager restauracji Venezia, pani Alinie Matula za przygotowanie i przystosowanie sali przyjaznej osobom niepełnosprawnym.
 
 
Wiosenne aktywności w ZRW
Wiosną, kiedy przyroda budzi się do życia, uczestnicy zajęć rewalidacyjno-wychowawczych mogą nie tylko obcować z przyrodą w czasie spacerów, ale także próbować smaki i zapachy warzyw i owoców. W głowie aż się kręci od różnorodności barw i kształtów. Smaki były różne-jednym cytryna była za kwaśna, a innym bardziej smakowała rzodkiewka. Najważniejsze, że każdy spróbował. Zdjęcia pokazują tylko część degustacji, bo truskawki czy maliny w mig zniknęły z pola widzenia.
 
Walentynki w ZRW 
12 lutego obchodziliśmy Walentynki w naszych zespołach rewalidacyjno- wychowawczych. Był to wyjątkowy dzień, w którym wszyscy uczestnicy zajęć świetnie się bawili. Mieliśmy okazję uczestniczyć w warsztatach plastycznych, dzięki którym uśmiech nie znikał z naszych twarzy. Cały nasz dzień przebiegł w miłej atmosferze,  którą dodatkowo umiliła nam „walentynkowa muzyka”. 
 
Z okazji balu karnawałowego uczestnicy zajęć rewalidacyjno-wychowawczych z pomocą rodziców wcielili się w rozmaite role i postaci. Śmiechom i okrzyków radości nie było końca, gdy bal rozpoczęła sławna piosenkarka, w ślad za nią podążyły baronowa i hrabina oraz czarodziejka z pomocnikiem. Imprezę rozkręcił pokaz sztuk walki w wykonaniu właściciela czarnego pasa w judo. Towarzystwo ta się bawiło, że trzeba było wezwać siły porządkowe. Uczestnicy obiecali poprawę …. W przyszłym roku ;)

Dzień z bajkoterapią w ZRW

Listopad to szczególny czas ze względu na święta, jak również zmieniającą się pogodę. Dzięki bajkom skutecznie nauczyciele odczarowali jesienną aurę i na twarzach uczestników szybko pojawił się
uśmiech. Wszystkim zgromadzonym udzielił się wesoły nastrój.

Rok szkolny 2016-2017

Dzień Dziecka w naszej szkole to zawsze wyjatkowa uroczystość. W tym roku pod hasłem Dzień Dziecka i Sportu kryło się mnóstwo kreatywnych zabaw i zadań sportowych. Każde dziecko miało możliwość aktywności według indywidualnych możliwości. Nawet ci najmniej sprawni. Dla nich to właśnie w nowo otwartej sali integracji sensorycznej i gimnastyki korekcyjnej zorganizowano szereg atrakcji. Uczniowie mogli się huśtać na platformach, dosiegać przedmiotów o różnych fakturach, przechodzić przez kolorową jaskinię, obcować ze strumieniem światłowodów oraz doznawać wrażeń płynących ze słuchania dźwięków natury. Zespoły rewalidacyjno-wychowawcze po raz pierwszy uczestniczyły w zajeciach na tej specjalistycznej sali. Uczniowie, to zupełnie nowe dla nich otoczenie odebrali bardzo pozytywnie, byli spokojni i pogodni.
Zajęcia zorganizowali nauczyciele gimnastyki korekcyjnej, Agnieszka Adamiec, Przemysław Góźdź.
 
Piknik nad rzeką Odrą
 
 
 
Wyjazd do Turawy
 
Poranny krąg tematyczny w ZRW
Tak pracują Nasi podopieczni na codziennych wspólnych spotkaniach. Rozwijamy na nich motywację poznawczą a także poznajemy świat wokół
Nas.
 
Urodziny Krzysia
 
Urodziny Maćka
 
Zimowy poranny krąg i pierwszy śnieg
 
Żegnamy zimę - spacer stymulacyjny
 
Zimowe warsztaty w DPS w Czarnowąsach
 
Codzienne aktywności 
 
 
Zakończenie roku szkolnego 2015-2016 w Zespołach Rewalidacyjnych