23.06.2022r. w Zespole Szkół Specjalnych przy ulicy Książąt Opolskich 21 odbył się apel podczas którego ogłoszono zwycięzców Wewnątrzszkolnej Ligii Sportowej. Wyróżniono trzy klasyfikacje i w każdej z nich wybrano trzy osoby, które zdobyły najwyższy wynik. W klasyfikacji nr 1 pierwsze miejsce zajął Adrian Oleśków, drugie miejsce Jakub Sojka, natomiast na trzecim miejscu znalazł się Kacper Lasko. W klasyfikacji nr 2 pierwsze miejsce wywalczył Marek Kasprzyk, drugie miejsce zdobył Daniel Przybyła, a trzecie Mateusz Pach. W klasyfikacji nr 3 najwyższy wynik zdobyła Julia Cichecka, drugie miejsce zajęła Magda Gruszka, a na trzecim miejscu znalazła się Nina Szul. Wszyscy zwycięzcy otrzymali gromkie brawa oraz nagrody za włożony wysiłek i sportowe sukcesy. Dziękujemy wszystkim za udział i zaangażowanie. Zachęcamy wszystkich do aktywności fizycznej w czasie wakacji i podczas kolejnych rozgrywek Wewnątrzszkolnej Ligii Sportowej.