Miło mi poinformować, że uczniowie naszej szkoły – klasy VIII B sp i III G pdp, którzy wzięli udział w Wojewódzkim Konkursie Fotograficznym o tematyce kulinarnej pt. „ROŚNIE  JAK  NA  DROŻDŻACH”, zajęli II miejsce.

Konkurs był zorganizowany przez Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Kluczborku, pod patronatem firmy Lesaffre Polska S.A. w Wołczynie, Starosty Kluczborskiego i Opolskiego Kuratora Oświaty.

Jak informuje wpis na stronie internetowej, wydarzenie odbyło się po raz pierwszy, wzięło w nim udział 51 uczestników z sześciu placówek specjalnych województwa opolskiego. Prace wykonane były indywidualnie oraz grupowo w trzech kategoriach:

klasy IV – VIII szkoła podstawowa, szkoła przysposabiająca do pracy i szkoła branżowa I stopnia. Ocenione zostały również dołączone do prac przepisy kulinarne.

Więcej na ten temat można poczytać na stronie Ośrodka:

http://soswkluczbork.pl/wyniki-konkursu-fotograficznego-o-tematyce-kulinarnej-pt-rosnie-jak-na-drozdzach/

Opiekunkami uczniów były wychowawczynie: pani Hanna Włodarska-Szczepańska i pani Beata Tileczek.