W piękny listopadowy dzień pojechaliśmy na wycieczkę do Zamku w Mosznej. W wycieczce wzięły udział  klasy szkoły przysposabiającej do pracy: III D, III E i Natalia z klasy III B. Przed wejściem do zamku pani Felicyta opowiadała nam historię powstania zamku i rodziny, która w nim mieszkała. Potem zwiedziliśmy zamek. Wszystkie sale były ogromne. Widzieliśmy różne komnaty. Najbardziej podobało nam się w Sali Balowej, w Sali Lustrzanej, w Gabinecie Hrabiego, w Bibliotece, w Komnacie Herbowej i w Złotym Apartamencie. Po zwiedzaniu poszliśmy pospacerować aleją lipową w parku, dotarliśmy nawet na Wyspę Miłości. Na koniec odwiedziliśmy restaurację w zamku, gdzie każdy w miarę możliwości mógł sobie coś zamówić. Mogliśmy sobie kupić też pamiątki. Ja kupiłam sobie magnes i zakładkę do książki. Spędziliśmy fajny dzień na wycieczce. Marta Żymańczyk kl.III SPdP D
Dnia 18.11 z klasą odbyłem wycieczkę do zamku w Mosznej, zwiedzaliśmy zamek, byliśmy też na wyspie miłości, a pod koniec zwiedzania byłem na cieście z klasą.  Darek R. kl. IESPdP