Dnia 26.10.2021r. w Zespole Szkół Specjalnych przy ulicy Książąt Opolskich 21 odbył się pierwszy turniej Wewnątrzszkolnej Ligii Sportowej. W jej ramach zawody będą się odbywały cyklicznie przez cały rok szkolny. Celem Wewnątrzszkolnej Ligii Sportowej jest promowanie aktywności fizycznej oraz wyłonienie i nagrodzenie najlepszych sportowców w szkole. Podczas pierwszego spotkania uczniowie wzięli udział w 5 konkurencjach: rzut piłką do kosza, slalom z woreczkiem na głowie, rzut ringo do celu, przenoszenie piłki do skrzyni oraz prowadzenie piłki zakończone strzałem na bramkę. Dziękujemy za aktywny udział i zaangażowanie w pierwszych rozgrywkach. Już teraz zapraszamy na kolejne sportowe spotkanie, które odbędzie się w grudniu. Do zobaczenia!
Organizatorzy:Michał Prosowiecki, Aleksandra Staneczek, Mariusz Lach, Dawid Kamalski