Szanowni Państwo,

Z wielką radością informuję, że uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego w obu budynkach szkoły przy ul. Książąt Opolskich 21 oraz J. Bytnara „Rudego” odbędzie się w środę 1 września 2021 o godz. 8.30.

W przypadku niepogody nie odbędą się uroczyste apele na dziedzińcach szkoły. Zapraszam uczniów wraz z rodzicami na spotkania z wychowawcami klas. W trakcie spotkań omówione zostaną istotne sprawy, wypełnione dokumenty związane z organizacją pracy szkoły w roku szkolnym 2021/2022. Przypominam, że na terenie budynków szkolnych obowiązuje nakaz noszenia maseczek ochronnych oraz dezynfekcji rąk. 1 września br. świetlica szkolna będzie funkcjonować w skróconych godzinach od 7.00 do 14.00. Spowodowane jest to koniecznością uczestnictwa nauczycieli w szkoleniu z pracy z eDziennikiem. Szkolenie prowadzone jest przez jednostkę zewnętrzną.

Przewidywany czas uroczystości oraz spotkań z wychowawcami to 2 godziny.

                                                                                     Marek Wróbel