29 listopada w budynku szkoły przy ul. Książąt Opolskich 21 odbyła się zabawa andrzejkowa. Uczestniczyli w niej wszyscy uczniowie szkoły podstawowej wraz z nauczycielami. Nikogo nie trzeba było zachęcać do zabawy, ponieważ już od pierwszych dźwięków muzycznych parkiet wypełniony był tancerzami. Zabawy taneczne przeplatane były tradycyjnymi konkursami i wróżbami andrzejkowymi. Każdy z uczestników miał niepowtarzalną okazję poznania swojej przyszłości. Największe emocje wśród uczniów budziła wróżba, która pozwalała na odkrycie imienia swojego przyszłego partnera życiowego. Dużo pozytywnej energii wywołały również konkursy taneczne „na gazecie” lub „z balonami”, podczas których uczniowie mogli wykazać się swoimi umiejętnościami taneczno-gimnastycznymi.  Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z naszych Andrzejek