„Zbieraj baterie i telefony!” – miesiąc finałowy

We wrześniu 2019 roku, nasza szkoła przystąpiła do Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego dla szkół „Zbieraj baterie i telefony!”.  Listopad 2020 roku jest miesiącem finałowym.
 
Nasi uczniowie, nauczyciele i pracownicy stale przynosili zużyte baterie i akumulatory. Dzięki wspólnym działaniom zebraliśmy 317,2 kg baterii, które zostały przekazane do spółki Biosystem S. A. w Krakowie, która zajmuje się zbiórką zużytych elektrosprzętów. Z niecierpliwością czekamy na wyniki - Trzymamy kciuki!
Oczywiście nadal zbieramy baterie i prowadzimy działania ekologiczne, bo wiemy jak ważna jest troska o nasze środowisko.

Wodę oszczędzamy, bo przyrodę kochamy

Jak w poprzednich latach, w tym roku szkolnym również będziemy intensywnie działać troszcząc się o siebie i środowisko. Hasłem przewodnim w roku szkolnym 2020/2021 jest: Woda. 
Nadal oczywiście podtrzymujemy nasze działania związane z aktywnością ruchową, higieną, zdrowym odżywianiem i współpracą.
Zapraszamy do wspólnych działań dla dobra naszej pięknej Ziemi. Dbajmy o siebie i naszą planetę. Bądźmy wzorem dla innych! Razem możemy zdziałać więcej dla dobra nas wszystkich.  Pozwodzenia!