Dyrektor szkoły - Marek Wróbel

Wicedyrektor - Wioletta Kuźniar

Wicedyrektor - Małgorzata Sołtys

Pedagog - Agata Gamroth 

Psycholog - Krzysztof Śmigiel 

Psycholog - Agata Wojczyszyn 

Bibliotekarz - Monika Skołd 

Doradca metodyczny - Wiktoria Waloszek 

 

Wykaz klas i wychowawców

w roku szkolnym 2020- 2021

Lp.

klasa

wychowawca

miejsce

SZKOŁA PODSTAWOWA

  1.  

I a

 Aleksandra Staneczek

ul. Ks. Opolskich 21

  1.  

I b

 Anna Dobrowolska- Wróbel

ul. Ks. Opolskich 21

  1.  

II a

Aneta Seroczyńska

ul. Bytnara 7

  1.  

III a

Marta Falecka

ul. Bytnara 7

  1.  

III b

Iwona Kownacka

ul. Bytnara 7

  1.  

III c

Ewa Linkiewicz

ul. Bytnara 7

  1.  

III d

Małgorzata Topolnicka

ul. Bytnara 7

  1.  

IV b

Agata Kowalczyk- Juraszek

ul. Bytnara 7

  1.  

IV c

Agnieszka Reczyńska

ul. Bytnara 7

  1.  

IV d

Marcin Reginek

ul. Ks. Opolskich 21

  1.  

V a- VI a

Dawid Kamalski

ul. Ks. Opolskich 21

  1.  

V b

Agnieszka Bula

ul. Ks. Opolskich 21

  1.  

V c

Ewa Rześniowiecka

ul. Bytnara 7

  1.  

VI b

Beata Cichocka

ul. Ks. Opolskich 21

  1.  

VI d

Grażyna Malina

ul. Ks. Opolskich 21

  1.  

VII a

Mariusz Lach

ul. Ks. Opolskich 21

  1.  

VII b

Beata Tileczek

ul. Bytnara 7

  1.  

VII c

Katarzyna Janowska

ul. Ks. Opolskich 21

  1.  

VII d

Przemysław Góźdź

ul. Ks. Opolskich 21

  1.  

VIII a

Ewa Wróbel

ul. Ks. Opolskich 21

  1.  

VIII b

Sabina Polok- Klimek

ul. Ks. Opolskich 21

  1.  

VIII c

Tomasz Polok

ul. Ks. Opolskich 21

  1.  

VIII d

Michał Prosowiecki

ul. Ks. Opolskich 21

  1.  

VIII e

Jolanta Bryk- Kowalska

ul. Bytnara 7

 

Wykaz klas i wychowawców

w roku szkolnym 2020- 2021

Lp.

klasa

wychowawca

miejsce

SZKOŁA PRZYSPOSABIAJĄCA DO PRACY

1.

I A

Joanna Uchacz

ul. Bytnara 7

2.

I B

Dorota Mazurkiewicz

ul. Bytnara 7

3.

II A

Ilona Michałowicz

ul. Bytnara 7

4.

II B

Marta Marczak

ul. Ks. Opolskich 21

5.

II C

Radosław Rogoziński

ul. Bytnara 7

6.

II D

Felicyta Krawczyk

ul. Ks. Opolskich 21

7.

III A

Beata Mikolaszek

ul. Bytnara 7

8.

III B

Honorata Cieplik- Dedyk

ul. Bytnara 7

9.

III C

Elżbieta Rupowska

ul. Bytnara 7

10

III D

Ireneusz Małko

ul. Ks. Opolskich 21

11.

III E

Beata Rogóż- Bogucka

ul. Bytnara 7

12.

III F

Hanna Włodarska- Szczepańska

ul. Bytnara 7

 

Nauczyciele

Adamiec Agnieszka

Baron-Świerc Łucja

Bek Joanna

Berdechowska Olga

Bilik Monika

Bolicka Małgorzata

Bryk-Kowalska Jolanta

Bula Agnieszka

Cichocka-Malska Beata

Cieplik-Dedyk Honorata

Czerska-Kuryłowicz Joanna

Dobrowolska-Wróbel Anna

Domagała Agata

Falecka Marta

Gajda Małgorzata

Gamroth Agata

Goplański Krzysztof

Góźdź Przemysław

Janowska Katarzyna

Kaflowska Elżbieta

Kamalski Dawid

Kościelny Tomasz

Kowalczyk-Juraszek Agata

Kownacka Iwona

Kowol Elżbieta

Krawczyk Felicyta

Krenc Anna

Kryczka Ewa

Księżarczyk Małgorzata

Kupińska Anna

Kurcz Weronika

Kuźniar Wioletta

Lach Mariusz

Linkiewicz Ewa

Listowska Teresa

Maksymowicz Magdalena

Malina Grażyna

Małko Ireneusz

Marczak Marta

Mazurkiewicz Dorota

Michałowicz Ilona

Mikolaszek Beata

 

Napieraj Lilla

Odelska-Kilańska Renata

Polak Dariusz

Polok Tomasz

Polok-Klimek Sabina

Popiołek Grażyna

Prauzner Małgorzata

Prokop-Wojcik Gabriela

Prosowiecki Michał

Rajca Agata

Reczyńska Agnieszka

Reginek Marcin

Rogoziński Radosław

Rogóż-Bogucka Beata

Rum Patrycja 

Rupowska Elżbieta

Rześniowiecka Ewa

Sais Joanna

Seroczyńska Aneta

Skołd Monika

Skórski Janusz

Sokołowska Danuta

Sołtys Małgorzata

Sozańska Arleta

Staneczek Aleksandra

Szafran Karolina

Szatyńska Ewa

Szepela Anna

Szepielak Paweł

Szwedowski Marcin

Śmigiel Krzysztof

Świerkot Dorota

Tileczek Beata

Topolnicka Małgorzata

Uchacz Joanna

Waloszek Wiktoria

Wojczyszyn Agata

Włodarska-Szczepańska Hanna

Wojciechowska Grażyna

Wróbel Ewa

Wróbel Marek

Wyszyńska Alicja

Zarek Agnieszka

Zarzycka Kinga

Ziembicka-Leja Ewa

Zima Izabela