Dyrektor szkoły -  mgr Marek Wróbel

Wicedyrektor - mgr Wioletta Kuźniar

Wicedyrektor - mgr Agata Gamroth

Pedagog - mgr Monika Bilik

Psycholog - Krzysztof Śmigiel 

Psycholog - mgr Agata Wojczyszyn 

Psycholog - mgr Karolina Hasik

Bibliotekarz - mgr Monika Skołd 

Doradca metodyczny - mgr Wiktoria Waloszek 

 

Wykaz klas i wychowawców

w roku szkolnym 2021- 2022

Lp.

klasa

wychowawca

miejsce

SZKOŁA PODSTAWOWA

1.

I a

Honorata Cieplik-Dedyk

ul. Bytnara 7

2.

I b

Beata Mikolaszek

ul. Bytnara 7

3.

II a

Aleksandra Staneczek

ul. Ks. Opolskich 21

4.

II b

Anna Dobrowolska- Wróbel

ul. Ks. Opolskich 21

5.

III a

Aneta Seroczyńska

ul. Bytnara 7

6.

III b

Marta Falecka

ul. Bytnara 7

7.

III c

Ewa Linkiewicz

ul. Bytnara 7

8.

III d

Jolanta Bryk-Kowalska

ul. Bytnara 7

9.

IV a

Ewa Wróbel

ul. Ks. Opolskich 21

10.

IV b

Agata Kowalczyk- Juraszek

ul. Bytnara 7

11.

IV c

Wojciech Rydliński

ul. Bytnara 7

12.

IV d

Małgorzata Topolnicka

ul. Bytnara 7

13.

IV e

Marcin Reginek

ul. Ks. Opolskich 21

14.

IV f

Agnieszka Reczyńska

ul. Bytnara 7

15.

V b

Agata Kowalczyk- Juraszek

ul. Bytnara 7

16.

VI a

Dawid Kamalski

ul. Ks. Opolskich 21

17.

VI b

Agnieszka Bula

ul. Ks. Opolskich 21

18.

VI c

Ewa Rześniowiecka

ul. Bytnara 7

19.

VI d

Beata Cichocka

ul. Ks. Opolskich 21

20.

VII a

Łucja Baron-Świerc

ul. Ks. Opolskich 21

21.

VII d

Grażyna Malina

ul. Ks. Opolskich 21

22.

VIII a

Mariusz Lach

ul. Ks. Opolskich 21

23.

VIII b

Beata Tileczek

ul. Bytnara 7

24.

VIII c

Katarzyna Janowska

ul. Ks. Opolskich 21

25

VIII d

Przemysław Góźdź

ul. Ks. Opolskich 21

26

VIII e

Sabina Polok-Klimek

ul. Ks. Opolskich 21

   

Wykaz klas i wychowawców

w roku szkolnym 2021- 2022

Lp.

klasa

wychowawca

miejsce

SZKOŁA PRZYSPOSABIAJĄCA DO PRACY

1.

I A

Elżbieta Rupowska

ul. Bytnara 7

2.

I B

Michał Prosowiecki

ul. Ks. Opolskich 21

3.

I C

Tomasz Polok

ul. Ks. Opolskich 21

4.

II A

Joanna Uchacz

ul. Bytnara 7

5.

II B

Dorota Mazurkiewicz

ul. Bytnara 7

6.

III A

Ilona Michałowicz

ul. Bytnara 7

7.

III B

Marta Marczak

ul. Ks. Opolskich 21

8.

III C

Radosław Rogoziński

ul. Bytnara 7

9.

III D

Felicyta Krawczyk

ul. Ks. Opolskich 21

10.

III E

Ireneusz Małko

ul. Ks. Opolskich 21

11.

III F

Beata Rogóż- Bogucka

ul. Bytnara 7

12.

III G

Hanna Włodarska- Szczepańska

ul. Bytnara 7

 
 
 

Nauczyciele rok szkolny 2021/2022

Adamiec Agnieszka

Napieraj Lilla

Baron-Świerc Łucja

Niezgoda Karolina

Bek Joanna

Odelska-Kilańska Renata

Berdechowska Olga

Płońska Joanna

Bilik Monika

Podolak Teresa

Bolicka Małgorzata

Polak Dariusz

Ból Iwona

Polok Tomasz

Bryk-Kowalska Jolanta

Polok-Klimek Sabina

Bula Agnieszka

Popiołek Grażyna

Cichocka-Malec Beata

Prokop-Wojcik Gabriela

Cieplik-Dedyk Honorata

Prosowiecki Michał

Czerska-Kuryłowicz Joanna

Rajca Agata

Dobrowolska-Wróbel Anna

Reczyńska Agnieszka

Domagała Agata

Reginek Marcin

Falecka Marta

Rogoziński Radosław

Gajda Małgorzata

Rogóż-Bogucka Beata

Gamroth Agata

Rupowska Elżbieta

Goplański Krzysztof

Rydliński Wojciech

Góźdź Przemysław

Rześniowiecka Ewa

Hasik Karolina

Sais Joanna

Janowska Katarzyna

Seroczyńska Aneta

Kaflowska Elżbieta

Skołd Monika

Kamalski Dawid

Sozańska Arletta

Kościelny Tomasz

Staneczek Aleksandra

Kowalczyk-Juraszek Agata

Szafran Karolina

Kowalski Jurij

Szatyńska Ewa

Kownacka Iwona

Szepielak Paweł

Kowol Elżbieta

Szwedowski Marcin

Krawczyk Felicyta

Szymońska Patrycja

Krenc Anna

Śmigiel Krzysztof

Kryczka Ewa

Świerkot Dorota

Księżarczyk Małgorzata

Tileczek Beata

Kupińska Anna

Topolnicka Małgorzata

Kurcz Weronika

Uchacz Joanna

Kuźniar Wioletta

Waloszek Wiktoria

Lach Mariusz

Włodarska-Szczepańska Hanna

Linkiewicz Ewa

Wojciechowska Grażyna

Listowska Teresa

Wojczyszyn Agata

Maksymowicz-Wilk Magdalena

Wróbel Ewa

Malina Grażyna

Wróbel Marek

Małko Ireneusz

Wyszyńska Alicja

Marczak Marta

Zarek Agnieszka

Mazurkiewicz Dorota

Zarzycka Kinga

Michałowicz Ilona

Ziembicka-Leja Ewa

Mikolaszek Beata

Zima Izabela