foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nauczyciel nie może być bezkrytycznym naśladowcą cudzych wzorów i wskazówek, lecz zawsze żywym twórcą.

Zespół Szkół Opole

Zakończenie roku szkolnego 
Z okazji zakończenia roku, uczestnicy zajęć rewalidacyjno - wychowawczych spotkali się w wyjątkowo przyjaznym miejscu, w którym wspólnie z  dyrekcją, nauczycielami i rodzicami podsumowali rok wspólnej pracy. Wspólnie podsumowałyśmy cały rok szkolny, wesołe i wzruszające chwile. Serdeczne podziękowanie składamy menager restauracji Venezia, pani Alinie Matula za przygotowanie i przystosowanie sali przyjaznej osobom niepełnosprawnym.
 
 
Wiosenne aktywności w ZRW
Wiosną, kiedy przyroda budzi się do życia, uczestnicy zajęć rewalidacyjno-wychowawczych mogą nie tylko obcować z przyrodą w czasie spacerów, ale także próbować smaki i zapachy warzyw i owoców. W głowie aż się kręci od różnorodności barw i kształtów. Smaki były różne-jednym cytryna była za kwaśna, a innym bardziej smakowała rzodkiewka. Najważniejsze, że każdy spróbował. Zdjęcia pokazują tylko część degustacji, bo truskawki czy maliny w mig zniknęły z pola widzenia.
 
Walentynki w ZRW 
12 lutego obchodziliśmy Walentynki w naszych zespołach rewalidacyjno- wychowawczych. Był to wyjątkowy dzień, w którym wszyscy uczestnicy zajęć świetnie się bawili. Mieliśmy okazję uczestniczyć w warsztatach plastycznych, dzięki którym uśmiech nie znikał z naszych twarzy. Cały nasz dzień przebiegł w miłej atmosferze,  którą dodatkowo umiliła nam „walentynkowa muzyka”. 
 
Z okazji balu karnawałowego uczestnicy zajęć rewalidacyjno-wychowawczych z pomocą rodziców wcielili się w rozmaite role i postaci. Śmiechom i okrzyków radości nie było końca, gdy bal rozpoczęła sławna piosenkarka, w ślad za nią podążyły baronowa i hrabina oraz czarodziejka z pomocnikiem. Imprezę rozkręcił pokaz sztuk walki w wykonaniu właściciela czarnego pasa w judo. Towarzystwo ta się bawiło, że trzeba było wezwać siły porządkowe. Uczestnicy obiecali poprawę …. W przyszłym roku ;)

 

Kontakt

 
tel: 574 715 981
Adres e-mail: 
sekretariat@zssopole.pl
 

Inspektorem Ochrony Danych Osobowych (IODO)

w Zespole Szkół Specjalnych jest Katarzyna Peca-Stefanowska

 
tel: 574 715 981
Adres e-mail sekretariat@zssopole.pl
:

Certyfikaty

Gościmy

Odwiedza nas 75 gości oraz 0 użytkowników.

BIP

ePUAP2

 

Ministerstwo Edukacji Narodowej

Copyright © 2020 Zespół Szkół Specjalnych Rights Reserved.