foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nauczyciel nie może być bezkrytycznym naśladowcą cudzych wzorów i wskazówek, lecz zawsze żywym twórcą.

Zespół Szkół Opole

Walentynki w ZRW 
12 lutego obchodziliśmy Walentynki w naszych zespołach rewalidacyjno- wychowawczych. Był to wyjątkowy dzień, w którym wszyscy uczestnicy zajęć świetnie się bawili. Mieliśmy okazję uczestniczyć w warsztatach plastycznych, dzięki którym uśmiech nie znikał z naszych twarzy. Cały nasz dzień przebiegł w miłej atmosferze,  którą dodatkowo umiliła nam „walentynkowa muzyka”. 
 
Z okazji balu karnawałowego uczestnicy zajęć rewalidacyjno-wychowawczych z pomocą rodziców wcielili się w rozmaite role i postaci. Śmiechom i okrzyków radości nie było końca, gdy bal rozpoczęła sławna piosenkarka, w ślad za nią podążyły baronowa i hrabina oraz czarodziejka z pomocnikiem. Imprezę rozkręcił pokaz sztuk walki w wykonaniu właściciela czarnego pasa w judo. Towarzystwo ta się bawiło, że trzeba było wezwać siły porządkowe. Uczestnicy obiecali poprawę …. W przyszłym roku ;)
Dzień Dziecka w naszej szkole to zawsze wyjatkowa uroczystość. W tym roku pod hasłem Dzień Dziecka i Sportu kryło się mnóstwo kreatywnych zabaw i zadań sportowych. Każde dziecko miało możliwość aktywności według indywidualnych możliwości. Nawet ci najmniej sprawni. Dla nich to właśnie w nowo otwartej sali integracji sensorycznej i gimnastyki korekcyjnej zorganizowano szereg atrakcji. Uczniowie mogli się huśtać na platformach, dosiegać przedmiotów o różnych fakturach, przechodzić przez kolorową jaskinię, obcować ze strumieniem światłowodów oraz doznawać wrażeń płynących ze słuchania dźwięków natury. Zespoły rewalidacyjno-wychowawcze po raz pierwszy uczestniczyły w zajeciach na tej specjalistycznej sali. Uczniowie, to zupełnie nowe dla nich otoczenie odebrali bardzo pozytywnie, byli spokojni i pogodni.
Zajęcia zorganizowali nauczyciele gimnastyki korekcyjnej, Agnieszka Adamiec, Przemysław Góźdź.
 
Piknik nad rzeką Odrą
 
 
 
Wyjazd do Turawy
 
Poranny krąg tematyczny w ZRW
Tak pracują Nasi podopieczni na codziennych wspólnych spotkaniach. Rozwijamy na nich motywację poznawczą a także poznajemy świat wokół
Nas.
 
Urodziny Krzysia
 
Urodziny Maćka
 
Zimowy poranny krąg i pierwszy śnieg
 
Żegnamy zimę - spacer stymulacyjny
 
Zimowe warsztaty w DPS w Czarnowąsach
 
Codzienne aktywności 
 
 
Zakończenie roku szkolnego 2015-2016 w Zespołach Rewalidacyjnych
 

 

Certyfikaty

Gościmy

Odwiedza nas 578 gości oraz 0 użytkowników.

BIP

ePUAP2

 

Ministerstwo Edukacji Narodowej

Copyright © 2018 Zespół Szkół Specjalnych Rights Reserved.