foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nauczyciel nie może być bezkrytycznym naśladowcą cudzych wzorów i wskazówek, lecz zawsze żywym twórcą.

Zespół Szkół Opole

W dniu 13 marca w budynku przy ul. Książąt Opolskich 21 uczniowie klasy VIc oraz dwóch zespołów rewalidacyjnych spotkali się w celu poznania i wspólnej zabawy przy aktywnościach  z użyciem  "magicznego dywanu". Pomysł na wspólną zabawę okazał się strzałem w dziesiątkę dzieci szybko przełamały lody i chętnie wspólnie wykonywali wybrane przez siebie zabawy.

 

Dnia 14 lutego - w święto miłości i zakochanych nasze grono uczestników i nauczycieli postanowiło uczcić podczas wspólnego spotkania i szczególnej sesji fotograficznej. Uczestnicy bylizachwyceni, a prowadzący mieli kłopot w wyborze najładniejszych zdjęć.

17 stycznia to dzień, na który uczestnicy zajęć rewalidacyjno - wychowawczych czekali od dawna. Przebrani w kolorowe stroje przystąpili do zabawy w rytm dobrze sobie znanych melodii i piosenek. Humory i frekwencja dopisały. Za rok znowu trzeba to powtórzyć.

W typowy grudniowy poranek uczestnicy zajęćrewalidacyjno-wychowawczych tym razem spotkali się, by przywitać ajchłodniejszą z pór roku- panią Zimę. Uczestnicy pomimo chłodu za oknem z entuzjazmem podeszli do licznych aktywności przygotowanych przez panie prowadzące to spotkanie. Dziękujemy za wspólny czas i czekamy na kolejne.

W piękne jesienne przedpołudnie uczestnicy zajęć rewalidacyjno-wychowawczych spotkali się, by na warsztatach plastycznych przygotować prace ze skarbów jesieni. W miłej atmosferze, przy dźwiękach piosenek o tej  kolorowej porze roku czas szybko minął, a w planach mieliśmy już kolejne spotkanie.

 

Kontakt

 
tel: 574 715 981
Adres e-mail: 
sekretariat@zssopole.pl
 

Inspektorem Ochrony Danych Osobowych (IODO)

w Zespole Szkół Specjalnych jest Katarzyna Peca-Stefanowska

 
tel: 574 715 981
Adres e-mail sekretariat@zssopole.pl
:

Certyfikaty

Gościmy

Odwiedza nas 75 gości oraz 0 użytkowników.

BIP

ePUAP2

 

Ministerstwo Edukacji Narodowej

Copyright © 2020 Zespół Szkół Specjalnych Rights Reserved.