foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nauczyciel nie może być bezkrytycznym naśladowcą cudzych wzorów i wskazówek, lecz zawsze żywym twórcą.

Zespół Szkół Opole

10 maja w Grodkowie odbyły się Wojewódzkie Mistrzostwa w Piłkę Nożną chłopców. W turnieju udział wzięło 5 zespołów: Ośrodek Szkolno Wychowawczy z Kluczborka, Ośrodek Szkolno Wychowawczy z Grodkowa, Zespół Szkół Specjalnych z Nysy, Zespół Szkół Specjalnych z Brzegu oraz Zespół Szkół Specjalnych z Opola. Spotkania trwały 2x7min. każdy z każdym.

W pierwszym swoim meczu zespół z Opola zmierzył się z zawodnikami z Brzegu.  Po bardzo dobrym meczu zawodnicy z Opola wygrali 2:0 pokazując ładną dla oka piłkę. W drugim swoim spotkaniu spotkali się, jak się później okazało ze zwycięzcami turnieju z zespołem z Nysy. Mimo wyrównanego spotkania i stwarzaniu sobie kilku sytuacji bramkowych lepszy okazał się zespół z Nysy wygrywając całe spotkanie 4:1.
W kolejnym spotkaniu górą był już zespół z Opola wygrywając kolejno z zespołem     z Grodkowa 6:2 oraz z zespołem z Kluczborka 3:2.
W całym turnieju  zespół z Opola zajął II miejsce, ulegając jedynie drużynie z Nysy. Za swój występ zespół otrzymał pamiątkowy puchar oraz dyplom, zaś zawodnicy pamiątkowe medale.

Chłopcy pokazali się z jak najlepszej strony prezentując wysoki poziom gry. Wygrywali pojedynki 1x1, mądrze utrzymywali się przy piłce rozgrywając ją od własnej bramki. Oddawali wiele pięknych strzałów po akcjach, które sami potrafili sobie stworzyć. Słowa uznania dla wszystkich zawodników, zaczynając od bramkarza po napastników. Żadnemu zawodnikowi nie zabrakło ambicji, zaangażowania, woli walki i chęci zwycięstwa. Gratulujemy
Zespół z Opola zagrał w składzie: Mateusz Kmiecik, Patryk S., Robert Sosiński, Piotrek Owczarek, Rafał Twarda wski, Michał Mroś, Patryk Pluta, Rydlakowski Rafał. 

 

Kontakt

 
tel: 574 715 981
Adres e-mail: 
sekretariat@zssopole.pl
 

Inspektorem Ochrony Danych Osobowych (IODO)

w Zespole Szkół Specjalnych jest Katarzyna Peca-Stefanowska

 
tel: 574 715 981
Adres e-mail sekretariat@zssopole.pl
:

Certyfikaty

Gościmy

Odwiedza nas 61 gości oraz 0 użytkowników.

BIP

ePUAP2

 

Ministerstwo Edukacji Narodowej

Copyright © 2020 Zespół Szkół Specjalnych Rights Reserved.