foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nauczyciel nie może być bezkrytycznym naśladowcą cudzych wzorów i wskazówek, lecz zawsze żywym twórcą.

Zespół Szkół Opole

W tym roku szkolnym naukę w Szkole Przysposabiającej do Pracy kończą absolwenci z klasy III A - Angelika, Ola, Kasia i Maciek. Wspólnie, w zaciszu naszej klasy, robiliśmy wielkie plany zorganizowania uroczystego zakończenia szkoły, ale niestety, z powodu pandemii wszystko trzeba było odwołać. Jednak nie będziemy się  smucić. Mamy powody do radości, bo nasi absolwenci są wspaniałymi, dorosłymi ludźmi, z których jesteśmy bardzo dumni. Chcę Was zapewnić, że nasze spotkanie tylko przekładamy, a na razie chcę wam bardzo podziękować za wszystko, co nam się wspólnie wydarzyło. Składam także serdeczne podziękowania Waszym rodzicom za lata współpracy i okazaną życzliwość.

Wychowawczyni klasy III A pdp

 

  

Zobacz film

 

Kontakt

 
tel: 574 715 981
Adres e-mail: 
sekretariat@zssopole.pl
 

Inspektorem Ochrony Danych Osobowych (IODO)

w Zespole Szkół Specjalnych jest Katarzyna Peca-Stefanowska

 
tel: 574 715 981
Adres e-mail sekretariat@zssopole.pl
:

Certyfikaty

Gościmy

Odwiedza nas 136 gości oraz 0 użytkowników.

BIP

ePUAP2

 

Ministerstwo Edukacji Narodowej

Copyright © 2020 Zespół Szkół Specjalnych Rights Reserved.