foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nauczyciel nie może być bezkrytycznym naśladowcą cudzych wzorów i wskazówek, lecz zawsze żywym twórcą.

Zespół Szkół Opole

W dniu 30.01.2020 uczniowie klas III c i III d uroczyście obchodzili „DZIEŃ BABCI I DZIADKA”. Przed najdroższą publicznością uczniowie zaprezentowali krótki program artystyczny w postaci wierszy i piosenek okolicznościowych. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Dzieci obdarowały swoich ukochanych dziadków własnoręcznie wykonanymi upominkami. Następnie wszyscy udali się na przygotowany z tej okazji słodki poczęstunek. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. 

 

Kontakt

 
tel: 574 715 981
Adres e-mail: 
sekretariat@zssopole.pl
 

Inspektorem Ochrony Danych Osobowych (IODO)

w Zespole Szkół Specjalnych jest Katarzyna Peca-Stefanowska

 
tel: 574 715 981
Adres e-mail sekretariat@zssopole.pl
:

Certyfikaty

Gościmy

Odwiedza nas 15 gości oraz 0 użytkowników.

BIP

ePUAP2

 

Ministerstwo Edukacji Narodowej

Copyright © 2020 Zespół Szkół Specjalnych Rights Reserved.