foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nauczyciel nie może być bezkrytycznym naśladowcą cudzych wzorów i wskazówek, lecz zawsze żywym twórcą.

Zespół Szkół Opole

Święta Bożego Narodzenia to czas składania sobie życzeń, łamania się opłatkiem i wspólnego kolędowania. Podtrzymując tę piękną tradycję po przedstawieniu jasełkowym uczniowie wyśpiewali nam pięknie, takie utwory jak: „Oto o północy”, „Przybieżeli do Betlejem” i „Zimowy czas”. Mogliśmy także usłyszeć Michała z klasy VI w piosence świątecznej pt.: „Najlepsze dziś wypełni się”. Do wspólnego kolędowania włączyło się także grono pedagogiczne, które podczas wspólnych prób przygotowało: „Dzisiaj w Betlejem”, „Pójdźmy wszyscy do stajenki” oraz „Radość dziś nastała”. Dziękujemy wszystkim za piękny występ i zaangażowanie. Gratulujemy  występu.

 

Kontakt

 
tel: 574 715 981
Adres e-mail: 
sekretariat@zssopole.pl
 

Inspektorem Ochrony Danych Osobowych (IODO)

w Zespole Szkół Specjalnych jest Katarzyna Peca-Stefanowska

 
tel: 574 715 981
Adres e-mail sekretariat@zssopole.pl
:

Certyfikaty

Gościmy

Odwiedza nas 9 gości oraz 0 użytkowników.

BIP

ePUAP2

 

Ministerstwo Edukacji Narodowej

Copyright © 2020 Zespół Szkół Specjalnych Rights Reserved.