foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nauczyciel nie może być bezkrytycznym naśladowcą cudzych wzorów i wskazówek, lecz zawsze żywym twórcą.

Zespół Szkół Opole

23 stycznia 2020 roku w budynku szkoły przy ul. Książąt Opolskich odbyło się uroczyste spotkanie noworoczne. Honorowymi gośćmi byli rodzice i dziadkowie naszych uczniów. Trwając w nastroju świątecznym uczniowie zaprezentowali przedstawienie jasełkowe. Dziadkowie i rodzice, którzy przybyli na uroczyste spotkanie mieli niepowtarzalną okazję zobaczyć talent aktorski swoich pociech. Spora grupa zebranych aktywnie włączyła się w  wspólne śpiewanie kolęd i pastorałek, które były elementem przedstawienia. Po części artystycznej uczniowie wyśpiewali swoim dziadkom uroczyste „Sto lat”, złożyli życzenia oraz wręczali przygotowane prezenty. 

 

Kontakt

 
tel: 574 715 981
Adres e-mail: 
sekretariat@zssopole.pl
 

Inspektorem Ochrony Danych Osobowych (IODO)

w Zespole Szkół Specjalnych jest Katarzyna Peca-Stefanowska

 
tel: 574 715 981
Adres e-mail sekretariat@zssopole.pl
:

Certyfikaty

Gościmy

Odwiedza nas 15 gości oraz 0 użytkowników.

BIP

ePUAP2

 

Ministerstwo Edukacji Narodowej

Copyright © 2020 Zespół Szkół Specjalnych Rights Reserved.