foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nauczyciel nie może być bezkrytycznym naśladowcą cudzych wzorów i wskazówek, lecz zawsze żywym twórcą.

Zespół Szkół Opole

29 listopada w budynku szkoły przy ul. Książąt Opolskich 21 odbyła się zabawa andrzejkowa. Uczestniczyli w niej wszyscy uczniowie szkoły podstawowej wraz z nauczycielami. Nikogo nie trzeba było zachęcać do zabawy, ponieważ już od pierwszych dźwięków muzycznych parkiet wypełniony był tancerzami. Zabawy taneczne przeplatane były tradycyjnymi konkursami i wróżbami andrzejkowymi. Każdy z uczestników miał niepowtarzalną okazję poznania swojej przyszłości. Największe emocje wśród uczniów budziła wróżba, która pozwalała na odkrycie imienia swojego przyszłego partnera życiowego. Dużo pozytywnej energii wywołały również konkursy taneczne „na gazecie” lub „z balonami”, podczas których uczniowie mogli wykazać się swoimi umiejętnościami taneczno-gimnastycznymi.  Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z naszych Andrzejek

 

Kontakt

Adres e-mail: 
 
sekretariat@zssopole.pl
 

Inspektorem Ochrony Danych Osobowych (IODO)

w Zespole Szkół Specjalnych jest Katarzyna Peca-Stefanowska

 
Adres e-mail sekretariat@zssopole.pl
:

Certyfikaty

Gościmy

Odwiedza nas 48 gości oraz 0 użytkowników.

BIP

ePUAP2

 

Ministerstwo Edukacji Narodowej

Copyright © 2019 Zespół Szkół Specjalnych Rights Reserved.