foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nauczyciel nie może być bezkrytycznym naśladowcą cudzych wzorów i wskazówek, lecz zawsze żywym twórcą.

Zespół Szkół Opole

24.10.2019 r. w Szkole Podstawowej dla uczniów z głębszą niepełnosprawnością intelektualną, odbyły się kreatywne warsztaty plastyczne pt. „Dary jesieni”. Rozmawialiśmy o zebranych „darach” jesieni, które wspólnie zgromadziliśmy. Należały do nich: jarzębina, kasztany, żołędzie, orzechy, ale również warzywa oraz owoce z sadu. Przypomnieliśmy o walorach odżywczych wybranych warzyw i owoców, które znalazły swoje miejsce w „Piramidzie Zdrowego Żywienia”.
Uczniowie z zebranych „darów” tworzyli – według własnego pomysłu – zwierzęta, postacie ludzików czy robotów. Powstały wspaniałe prace, które widać na zamieszczonych zdjęciach. Wszyscy tworzyli z zapałem, w radosnej i przyjaznej atmosferze, chociaż w powietrzu unosił się duch rywalizacji. Na zakończenie warsztatów, po prezentacji prac przez każdą z klas – uczniowie sami wybrali trzy najciekawsze prace, które nagrodzono dyplomami.

 

Kontakt

Adres e-mail: 
 
sekretariat@zssopole.pl
 

Inspektorem Ochrony Danych Osobowych (IODO)

w Zespole Szkół Specjalnych jest Katarzyna Peca-Stefanowska

 
Adres e-mail sekretariat@zssopole.pl
:

Certyfikaty

Gościmy

Odwiedza nas 157 gości oraz 0 użytkowników.

BIP

ePUAP2

 

Ministerstwo Edukacji Narodowej

Copyright © 2020 Zespół Szkół Specjalnych Rights Reserved.