foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nauczyciel nie może być bezkrytycznym naśladowcą cudzych wzorów i wskazówek, lecz zawsze żywym twórcą.

Zespół Szkół Opole

W piątek 8 listopada uczniowie i pracownicy budynku przy ulicy Jana Bytnara "Rudego" 7 spotkali się na sali gimnastycznej by wspólnie świętować 101 urodziny odzyskanej Niepodległości. Sala zapełniła się biało-czerwonymi barwami. Rangę spotklania podniosła obecność pocztu sztandarowego, który tworzyły 2 uczennice i jeden uczeń z klasy VIII szkoły podstawowej. Wspólnie z innymi przedszkolakami i uczniami w całej Polsce odśpiewaliśmy hymn w ramach akcji "Szkoła do Hymnu". Podczas burzy mózgów ustaliliśmy, że nasza Polska jest: piękna, gościnna, nasza, europejska, wspaniała, unijna...

Doszliśmy do porozumienia, że prezent jaki możemy naszej ojczyźnie ofiarować, to dbanie o naszą wspólną przyrodę, aktywne uczestnictwo w życiu obywatelskim i  pomoc sobie nawzajem gdy wymaga tego sytuacja.

Niech żyje Wolna Polska!

 

Kontakt

 
tel: 574 715 981
Adres e-mail: 
sekretariat@zssopole.pl
 

Inspektorem Ochrony Danych Osobowych (IODO)

w Zespole Szkół Specjalnych jest Katarzyna Peca-Stefanowska

 
tel: 574 715 981
Adres e-mail sekretariat@zssopole.pl
:

Certyfikaty

Gościmy

Odwiedza nas 62 gości oraz 0 użytkowników.

BIP

ePUAP2

 

Ministerstwo Edukacji Narodowej

Copyright © 2020 Zespół Szkół Specjalnych Rights Reserved.