foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nauczyciel nie może być bezkrytycznym naśladowcą cudzych wzorów i wskazówek, lecz zawsze żywym twórcą.

Zespół Szkół Opole

8 listopada klasa II D oraz I B SPdP wyjechały na wycieczkę do Brzegu. Celem wyjazdu było poznanie historii miasta oraz zwiedzenie Zamku Piastów Śląskich, jednego z najpiękniejszych  zabytków architektury renesansowej na Śląsku.  O jego historii dowiemy się  więcej na  stronie http://brzeg.com.pl/zamek-piastowski. Mogliśmy również oglądać wystawy czasowe a zwłaszcza jedną pod tytułem „Umyj się, uczesz się …Z dziejów higieny”. Nasza wizyta była również okazją do spotkania się z absolwentką naszej szkoły Justyną. Bardzo miło spędziliśmy czas, a nasza wiedza o regionie wzbogaciła się  o następne miasto.

 

Kontakt

 
tel: 574 715 981
Adres e-mail: 
sekretariat@zssopole.pl
 

Inspektorem Ochrony Danych Osobowych (IODO)

w Zespole Szkół Specjalnych jest Katarzyna Peca-Stefanowska

 
tel: 574 715 981
Adres e-mail sekretariat@zssopole.pl
:

Certyfikaty

Gościmy

Odwiedza nas 115 gości oraz 0 użytkowników.

BIP

ePUAP2

 

Ministerstwo Edukacji Narodowej

Copyright © 2020 Zespół Szkół Specjalnych Rights Reserved.