foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nauczyciel nie może być bezkrytycznym naśladowcą cudzych wzorów i wskazówek, lecz zawsze żywym twórcą.

Zespół Szkół Opole

18 października dwie klasy SPdP wyjechały na wycieczkę do Prudnika -Lasu. Pogoda była piękna, a śniadanie w plenerze wśród kolorowych drzew i traw smakowało wyśmienicie. Po chwili relaksu ruszyliśmy w kierunku wieży widowej piękną ścieżką zwaną "Ścieżką wilka z Gubbio", którą to opowieść możesz przeczytać na https://www.franciszkanie.pl/artykuly/o-sw-franciszku-i-wilku-z-gubbio. Ze wzgórza rozciąga się piękna panorama na Prudnik i okolice. Zwiedziliśmy również sanktuarium Św. Józefa oraz poznaliśmy historię tego piękne miejsca. Przy "Grocie Lurdzkiej" wsród kolorowych liści bukowych i dębowych doświadczyliśmy pięknej Polskiej Złotej Jesieni". Polecamy wszystkich koleżankom i kolego to przepiękne miejsce.  

 

Kontakt

 
tel: 574 715 981
Adres e-mail: 
sekretariat@zssopole.pl
 

Inspektorem Ochrony Danych Osobowych (IODO)

w Zespole Szkół Specjalnych jest Katarzyna Peca-Stefanowska

 
tel: 574 715 981
Adres e-mail sekretariat@zssopole.pl
:

Certyfikaty

Gościmy

Odwiedza nas 129 gości oraz 0 użytkowników.

BIP

ePUAP2

 

Ministerstwo Edukacji Narodowej

Copyright © 2020 Zespół Szkół Specjalnych Rights Reserved.