foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nauczyciel nie może być bezkrytycznym naśladowcą cudzych wzorów i wskazówek, lecz zawsze żywym twórcą.

Zespół Szkół Opole

3 października 2019 roku uczniowie klasy VII b oraz VI c wyjechali się na wycieczkę do Mosznej.  W pierwszej kolejności wybrali się na jesienny spacer alejkami kompleksu pałacowo-parkowego. Po drodze nazbierali niezliczoną ilość „owoców lasu”, które w późniejszym czasie wykorzystali do przystrojenia sal lekcyjnych oraz wykonania tzw. jesiennych kompozycji przestrzennych.

Główną atrakcją wyjazdu okazało się zwiedzanie Fabryki Robotów, jedynego miejsca w Polsce, gdzie budowane są ogromne roboty inspirowane filmami SF . Uczniowie mieli niepowtarzalną okazję zobaczyć nietuzinkowe dzieła, wykonane ze stalowych odpadów przeznaczonych do recyklingu. Spotkanie z panem Sebastianem, twórcą słynnych robotów na długo pozostanie w pamięci naszych uczniów.

 

 

Kontakt

 
tel: 574 715 981
Adres e-mail: 
sekretariat@zssopole.pl
 

Inspektorem Ochrony Danych Osobowych (IODO)

w Zespole Szkół Specjalnych jest Katarzyna Peca-Stefanowska

 
tel: 574 715 981
Adres e-mail sekretariat@zssopole.pl
:

Certyfikaty

Gościmy

Odwiedza nas 70 gości oraz 0 użytkowników.

BIP

ePUAP2

 

Ministerstwo Edukacji Narodowej

Copyright © 2020 Zespół Szkół Specjalnych Rights Reserved.