foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nauczyciel nie może być bezkrytycznym naśladowcą cudzych wzorów i wskazówek, lecz zawsze żywym twórcą.

Zespół Szkół Opole

11 października obchodzimy Międzynarodowy Dzień Dziewczynek. Z tej okazji chłopcy z klasy III a przygotowali dla swoich koleżanek miłą niespodziankę. Na poczatku były życzenia złożone przez Dawida. Potem Ania, Magda oraz Nikola otrzymały drobne upominki oraz dyplomy Super Dziewczynek. Nie zabrakło też słodkiego poczęstunku. Na koniec wszyscy bawili się przy ulubionych nagraniach muzycznych.

 

 

Kontakt

Adres e-mail: 
 
sekretariat@zssopole.pl
 

Inspektorem Ochrony Danych Osobowych (IODO)

w Zespole Szkół Specjalnych jest Katarzyna Peca-Stefanowska

 
Adres e-mail sekretariat@zssopole.pl
:

Certyfikaty

Gościmy

Odwiedza nas 27 gości oraz 0 użytkowników.

BIP

ePUAP2

 

Ministerstwo Edukacji Narodowej

Copyright © 2019 Zespół Szkół Specjalnych Rights Reserved.