foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nauczyciel nie może być bezkrytycznym naśladowcą cudzych wzorów i wskazówek, lecz zawsze żywym twórcą.

Zespół Szkół Opole

15 października 2019 roku uczniowie klasy VII b wraz z młodszymi kolegami z klasy IVb brali udział w warsztatach kulinarnych pt. „Ziemniaczane święto”.  Uczestnicy mieli możliwość poszerzenia swojej wiedzy nt. właściwości ziemniaków oraz ich zastosowania w gastronomii. Po części teoretycznej nastąpiła praktyka – wspólne wykonane domowych frytek.  Efekty działań naszych uczniów zobaczcie sami.

 

Kontakt

Adres e-mail: 
 
sekretariat@zssopole.pl
 

Inspektorem Ochrony Danych Osobowych (IODO)

w Zespole Szkół Specjalnych jest Katarzyna Peca-Stefanowska

 
Adres e-mail sekretariat@zssopole.pl
:

Certyfikaty

Gościmy

Odwiedza nas 32 gości oraz 0 użytkowników.

BIP

ePUAP2

 

Ministerstwo Edukacji Narodowej

Copyright © 2019 Zespół Szkół Specjalnych Rights Reserved.