foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nauczyciel nie może być bezkrytycznym naśladowcą cudzych wzorów i wskazówek, lecz zawsze żywym twórcą.

Zespół Szkół Opole

Cudze chwalicie swego nie znacie…  poznajcie Głogówek. 8 października 2019 roku, uczniowie klas VI a i I A PdP wybrali się na wycieczkę do tego miasta. Bardzo spodobały nam się zabytki Głogówka: ruiny zamku w którym niegdyś tworzył Ludwig van Beethoven, Domek Loretański oraz rynek miasta. Spacerowaliśmy również po parku, gdzie mieliśmy okazję nazbierać piękne kasztany. Odwiedziliśmy także cukiernię „Ciasta z Grabiny”. Tam wypiliśmy herbatkę i zjedliśmy pyszne ciasto. Wycieczka bardzo nam się podobała.

Pisała Gosia Kapusta z klasy I A PdP z pomocą pań

 

Kontakt

 
tel: 574 715 981
Adres e-mail: 
sekretariat@zssopole.pl
 

Inspektorem Ochrony Danych Osobowych (IODO)

w Zespole Szkół Specjalnych jest Katarzyna Peca-Stefanowska

 
tel: 574 715 981
Adres e-mail sekretariat@zssopole.pl
:

Certyfikaty

Gościmy

Odwiedza nas 135 gości oraz 0 użytkowników.

BIP

ePUAP2

 

Ministerstwo Edukacji Narodowej

Copyright © 2020 Zespół Szkół Specjalnych Rights Reserved.