foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nauczyciel nie może być bezkrytycznym naśladowcą cudzych wzorów i wskazówek, lecz zawsze żywym twórcą.

Zespół Szkół Opole

W dniu 4 października 2019 r. uczniowie uczęszczający do szkoły przy ulicy Książąt Opolskich 21 mieli okazję wybierać spośród swoich kolegów,  kandydatów do Samorządu Szkolnego. Spośród 6 kandydatów największą ilość punktów otrzymały dwie osoby. Przewodniczącą Samorządu Szkolnego została uczennica kasy VII a - Emilia, zaś jej zastępcą uczeń klasy VIII a - Daniel. W tym dniu odbyły się również wybory do Rady Szczepu Nieprzetartego Szlaku. Spośród proponowanych harcerzy wybrano na drodze wyborów przewodniczącą -  druhnę Emilię i dwóch zastępców druha Adama i druha Kacpra. Gratulujemy sukcesu i życzymy wielu udanych inicjatyw w naszej szkole!

 

Kontakt

 
tel: 574 715 981
Adres e-mail: 
sekretariat@zssopole.pl
 

Inspektorem Ochrony Danych Osobowych (IODO)

w Zespole Szkół Specjalnych jest Katarzyna Peca-Stefanowska

 
tel: 574 715 981
Adres e-mail sekretariat@zssopole.pl
:

Certyfikaty

Gościmy

Odwiedza nas 148 gości oraz 0 użytkowników.

BIP

ePUAP2

 

Ministerstwo Edukacji Narodowej

Copyright © 2020 Zespół Szkół Specjalnych Rights Reserved.