foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nauczyciel nie może być bezkrytycznym naśladowcą cudzych wzorów i wskazówek, lecz zawsze żywym twórcą.

Zespół Szkół Opole

Dnia 27 września 2019 roku, uczniowie klas VI a i III A PdP spotkali się, aby wspólnie przyrządzić śniadanie. Na początku ustaliliśmy jakich składników będziemy potrzebować oraz omówiliśmy kolejne czynności naszej pracy. Kiedy stanowiska były już gotowe, zabraliśmy się do działania. Efektem naszej dobrej współpracy, były pyszne tosty. Piękny zapach rozlegał się po całej szkole sprawiając, że wiele osób zaglądało do naszej klasy z zaciekawieniem. Tosty bardzo nam smakowały, a spotkanie było okazją do wspólnych działań i wymiany doświadczeń kulinarnych.

 

 

Kontakt

 
tel: 574 715 981
Adres e-mail: 
sekretariat@zssopole.pl
 

Inspektorem Ochrony Danych Osobowych (IODO)

w Zespole Szkół Specjalnych jest Katarzyna Peca-Stefanowska

 
tel: 574 715 981
Adres e-mail sekretariat@zssopole.pl
:

Certyfikaty

Gościmy

Odwiedza nas 143 gości oraz 0 użytkowników.

BIP

ePUAP2

 

Ministerstwo Edukacji Narodowej

Copyright © 2020 Zespół Szkół Specjalnych Rights Reserved.