foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nauczyciel nie może być bezkrytycznym naśladowcą cudzych wzorów i wskazówek, lecz zawsze żywym twórcą.

Zespół Szkół Opole

Społeczność uczniowska, z klas szkoły przysposabiajacej do pracy, przyjęła do swego grona nowe koleżanki i kolegów. Sprawa pierwszaków nie była taka oczywista...wpis do księgi uczniów dokonany przez sekretarza szkoły to jedno a przyjęcie przez starszych pdp-owców to drugie. Seria zadań, pytań, obserwacja zachowania w różnych sytuacjach i dopiero werdykt starszaków: jest pierwszakiem, dał radę, wykazał się.Istnieje prawdopodobieństwo, że zadania były zbyt łatwe bo ... pretendujący do klasy pierwszej pdp rozwiazali wszystkie zadania !!!

 
WITAMY zatem w roku szkolnym 2019/20120 
Szymona O.,Alana, Małgosię, Emilkę, Szymona H.,Michała, Damiana, Kubę, Denisa
w klasie I SPDP

 

Kontakt

 
tel: 574 715 981
Adres e-mail: 
sekretariat@zssopole.pl
 

Inspektorem Ochrony Danych Osobowych (IODO)

w Zespole Szkół Specjalnych jest Katarzyna Peca-Stefanowska

 
tel: 574 715 981
Adres e-mail sekretariat@zssopole.pl
:

Certyfikaty

Gościmy

Odwiedza nas 78 gości oraz 0 użytkowników.

BIP

ePUAP2

 

Ministerstwo Edukacji Narodowej

Copyright © 2020 Zespół Szkół Specjalnych Rights Reserved.