foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nauczyciel nie może być bezkrytycznym naśladowcą cudzych wzorów i wskazówek, lecz zawsze żywym twórcą.

Zespół Szkół Opole

Uczniowie szkoły wraz z wychowawcami z ulicy Książąt Opolskich 21w dniu 27 marca 2019 r.  wybrali się do Kotliny Kłodzkiej, by zwiedzić kopalnię złota i arsenu znajdującą się w Złotym Stoku. Wędrując Sztolnią Gertruda poznaliśmy trudną pracę górników wydobywających cenny kruszec. Przechodząc przez „Czarną  Sztolnię”  podziwialiśmy 10-metrowy podziemny wodospad, będący jedynym takim okazem w Polsce. Oglądaliśmy  także różne rodzaje skał w Muzeum Minerałów. Wizyta w Średniowiecznej Osadzie Górniczej była okazją do poznania rozwiązań technicznych w czasach działalności kopalni. Piękne wiosenne słońce  towarzyszące uczestnikom wprawiło ich w dobry humor. Uczestnicy wyjazdu zaopatrzyli się w….. pamiątkowy cenny kruszec. Wrażeniom nie było końca.

 

Kontakt

 
tel: 574 715 981
Adres e-mail: 
sekretariat@zssopole.pl
 

Inspektorem Ochrony Danych Osobowych (IODO)

w Zespole Szkół Specjalnych jest Katarzyna Peca-Stefanowska

 
tel: 574 715 981
Adres e-mail sekretariat@zssopole.pl
:

Certyfikaty

Gościmy

Odwiedza nas 31 gości oraz 0 użytkowników.

BIP

ePUAP2

 

Ministerstwo Edukacji Narodowej

Copyright © 2020 Zespół Szkół Specjalnych Rights Reserved.