foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nauczyciel nie może być bezkrytycznym naśladowcą cudzych wzorów i wskazówek, lecz zawsze żywym twórcą.

Zespół Szkół Opole

14 marca w szkole przy ul. Jana Bytnara "Rudego" 7 odbył się XIII Szkolny Konkurs Recytatorski „Słowem Malowane – O żywiołach opowieści”. W konkursie wzięło odział 32 uczniów. Uczestnicy konkursu rywalizowali w czterech grupach wiekowych. W czasie konkursu zgromadzeni uczniowie obejrzeli prezentację, która wprowadziła ich w tematykę konkursu,  a także występ wokalny i taneczny w wykonaniu nauczycieli. W oczekiwaniu na werdykt JURY z muzycznym show.

Laureatami konkursu zostali:

Kategoria wiekowa  7-11 lat

 I miejsce – Oskar Pałgan

II miejsce – Marta Olszewska

III miejsce – Dawid Stotko

Kategoria wiekowa  12-15 lat

 I miejsce – Piotr Moczia

 II miejsce – Szymon Guzk

 III miejsce –Kinga Lukasczyk

Kategoria wiekowa   16-19 lat

 I miejsce –Marta Duplaga - Wolska

 II  miejsce – Małgorzata Kapusta

 III  miejsce – Marta Żymańczyk

Kategoria wiekowa 20-24 lata

 I miejsce – Jacek Szramiak

 II miejsce – Mateusz Pałka

 III miejsce – Michał Szczęsny

Zwycięzcy konkursu w poszczególnych kategoriach będą reprezentowali naszą szkołę podczas  V Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego "Słowem Malowane - O żywiołach opowieści", który odbędzie się 16 maja  w Młodzieżowym Domu Kultury, przy alei Przyjaźni w Opolu. Organizatorem konkursu będzie Zespół Szkół Specjalnych w Opolu.

 

 

Kontakt

 
tel: 574 715 981
Adres e-mail: 
sekretariat@zssopole.pl
 

Inspektorem Ochrony Danych Osobowych (IODO)

w Zespole Szkół Specjalnych jest Katarzyna Peca-Stefanowska

 
tel: 574 715 981
Adres e-mail sekretariat@zssopole.pl
:

Certyfikaty

Gościmy

Odwiedza nas 29 gości oraz 0 użytkowników.

BIP

ePUAP2

 

Ministerstwo Edukacji Narodowej

Copyright © 2020 Zespół Szkół Specjalnych Rights Reserved.