foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nauczyciel nie może być bezkrytycznym naśladowcą cudzych wzorów i wskazówek, lecz zawsze żywym twórcą.

Zespół Szkół Opole

13 marca uczniowie klas I D, II B, III A SPdP  uczestniczyli w zajęciach edukacyjnych w Głównym Urzędzie Statystycznym pt. „Ty i Ja w statystyce”. Dowiedzieliśmy się, że pierwszy spis ludności miał miejsce już 230 lat temu. Poznawaliśmy współczesne statystyki dotyczące ilości ludności na świecie, wieku,  przewagi płci. Porównywaliśmy kiedy rodzi się najwięcej i najmniej dzieci, ile z nich chodzi do żłobka i przedszkola. Poznaliśmy preferencje żywieniowe Polaków, ulubione i uprawiane dyscypliny sportowe. Optymistyczną informacją było to, że większość naszych rodaków jest bardzo zadowolona ze swojego życia.

 

Kontakt

 

Inspektorem Ochrony Danych Osobowych (IODO)

w Zespole Szkół Specjalnych jest Katarzyna Peca-Stefanowska

Adres e-mail awaryjny zssopole@gmail.com
 

Certyfikaty

Gościmy

Odwiedza nas 45 gości oraz 0 użytkowników.

BIP

ePUAP2

 

Ministerstwo Edukacji Narodowej

Copyright © 2019 Zespół Szkół Specjalnych Rights Reserved.