foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nauczyciel nie może być bezkrytycznym naśladowcą cudzych wzorów i wskazówek, lecz zawsze żywym twórcą.

Zespół Szkół Opole

22 stycznia 2019 roku w budynku szkoły przy ul. Książąt Opolskich odbył się Trzeci Szkolny Dzień Babci i Dziadka. Trwając w nastroju świątecznym uczniowie zaprezentowali swoim gościom przedstawienie poświęcone Bożemu Narodzeniu. Dziadkowie, którzy przybyli na uroczyste spotkanie mieli wspaniałą okazję, aby zobaczyć swojego wnuka w roli pastuszka, anioła bądź zasłużonego ojczyźnie Polaka. Spora grupa zebranych gości aktywnie włączyła się w wspólne śpiewanie kolęd i pastorałek, które były elementem przedstawienia. 
Po części artystycznej uczniowie wyśpiewali swoim dziadkom „Sto lat” oraz wręczali im specjalnie przygotowane na tę okazję serduszka. Następnie wszyscy z uśmiechem na twarzy oddali się rodzinnym pogawędkom, zajadając się przy tym pysznym, domowym ciastem. 

 

Kontakt

 

Inspektorem Ochrony Danych Osobowych (IODO)

w Zespole Szkół Specjalnych jest Katarzyna Peca-Stefanowska

Adres e-mail awaryjny zssopole@gmail.com
 

Certyfikaty

Gościmy

Odwiedza nas 205 gości oraz 0 użytkowników.

BIP

ePUAP2

 

Ministerstwo Edukacji Narodowej

Copyright © 2019 Zespół Szkół Specjalnych Rights Reserved.