foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nauczyciel nie może być bezkrytycznym naśladowcą cudzych wzorów i wskazówek, lecz zawsze żywym twórcą.

Zespół Szkół Opole

Dnia 22.01.19r. w świetlicy szkolnej przy ul. Książąt Opolskich odbyły się warsztaty pt. „Bezpieczne ferie”. Celem spotkania było propagowanie odpowiedzialnych zachowań na drodze, a także zachęcenie do noszenia elementów odblaskowych, które pomagają chronić zdrowie i życie osób pieszych po zmroku. Podczas spotkania uczniowie zapoznali się z prezentacją multimedialną na temat podstawowych zasad ruchu drogowego oraz bezpiecznego zachowania w czasie ferii zimowych, a następnie wykonali pracę plastyczną  pod hasłem „Bądź widoczny na drodze.” Na zakończenie zajęć uczestnicy otrzymali znaczki odblaskowe, które zmniejszają ryzyko wypadków pieszych w ciemności aż dziesięciokrotnie. Dziękujemy za uczestnictwo w zajęciach oraz życzymy radosnych i bezpiecznych ferii.

 

Kontakt

 

Inspektorem Ochrony Danych Osobowych (IODO)

w Zespole Szkół Specjalnych jest Katarzyna Peca-Stefanowska

Adres e-mail awaryjny zssopole@gmail.com
 

Certyfikaty

Gościmy

Odwiedza nas 202 gości oraz 0 użytkowników.

BIP

ePUAP2

 

Ministerstwo Edukacji Narodowej

Copyright © 2019 Zespół Szkół Specjalnych Rights Reserved.