foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nauczyciel nie może być bezkrytycznym naśladowcą cudzych wzorów i wskazówek, lecz zawsze żywym twórcą.

Zespół Szkół Opole

W grudniu 2018 roku przystąpiliśmy do akcji "Idą Święta, nie o SMS-ie, a o kartce pamiętajmy". Od Fundacji "Dbam o M@j Zasięg" otrzymaliśmy kartki świąteczne, które zostały rozdysponowane pomiędzy pracowników oraz uczniów szkoły w budynku przy ulicy Książąt Opolskich. Celem akcji było zwrócenie uwagi na istotność bezpośrednich relacji międzyludzkich, pamięci o najbliższych oraz kultywowanie pięknej polskiej tradycji pisania i wysyłania kartek świątecznych, a także wspólne spędzanie wolnego czasu. W ramach akcji klasy 4a, 5b PSP, 6c, 6d ZET oraz 3A SPDP pisały życzenia świąteczne oraz odwiedziły pocztę w celu wysłania przygotowanych kartek. Inwencja uczniów była niesamowita - jedna z kartek została wysłana do samego Pana Prezydenta Andrzeja Dudy. 

 

Kontakt

 
tel: 574 715 981
Adres e-mail: 
sekretariat@zssopole.pl
 

Inspektorem Ochrony Danych Osobowych (IODO)

w Zespole Szkół Specjalnych jest Katarzyna Peca-Stefanowska

 
tel: 574 715 981
Adres e-mail sekretariat@zssopole.pl
:

Certyfikaty

Gościmy

Odwiedza nas 19 gości oraz 0 użytkowników.

BIP

ePUAP2

 

Ministerstwo Edukacji Narodowej

Copyright © 2020 Zespół Szkół Specjalnych Rights Reserved.