foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nauczyciel nie może być bezkrytycznym naśladowcą cudzych wzorów i wskazówek, lecz zawsze żywym twórcą.

Zespół Szkół Opole

W magiczny, przedświąteczny czas – 21 grudnia 2018r. – Fundacja Promocji Sportu, Zdrowia i Sztuki „Piersi” zorganizowała niezwykły koncert „NIEPOKONANI – OPOLE 2018”. Na scenie zaprezentowały się gwiazdy polskiej muzyki i kabaretu: zespół „Piersi”, Czadomen, Enej, Ravel, Horyzont, Dollz, „Łowcy.B, Anna Chwalebna, Monika Morka, Kamil Kilian. 
Dochód uzyskany ze sprzedaży biletów po raz kolejny zostanie przeznaczony na sfinansowanie obozów rehabilitacyjno – sportowych, warsztatów artystycznych oraz stypendiów dla osób z niepełnosprawnościami, które chcą realizować swoje pasje sportowe lub rozwijać talenty artystyczne.  Dla dużej grupy naszych uczniów była to okazja do wspaniałej zabawy, występu na scenie, spotkania i zrobienia zdjęć z idolami oraz podziękowania za dotychczasową pomoc. Dziękujemy organizatorom i z niecierpliwością czekamy na koncert „Niepokonani 2019”.

 

Kontakt

 
tel: 574 715 981
Adres e-mail: 
sekretariat@zssopole.pl
 

Inspektorem Ochrony Danych Osobowych (IODO)

w Zespole Szkół Specjalnych jest Katarzyna Peca-Stefanowska

 
tel: 574 715 981
Adres e-mail sekretariat@zssopole.pl
:

Certyfikaty

Gościmy

Odwiedza nas 36 gości oraz 0 użytkowników.

BIP

ePUAP2

 

Ministerstwo Edukacji Narodowej

Copyright © 2020 Zespół Szkół Specjalnych Rights Reserved.