foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nauczyciel nie może być bezkrytycznym naśladowcą cudzych wzorów i wskazówek, lecz zawsze żywym twórcą.

Zespół Szkół Opole

CBŚ, czyli coraz bliżej Święta!
Z tej okazji w budynku przy ulicy Jana Bytnara „Rudego” odbyła się 20. grudnia GALA BOŻONARODZENIOWA. Każda klasa przygotowała potrawę świąteczną. Wspólnie nakryliśmy stół. Najmłodsi wykonali fantastyczne prace plastyczne, którymi udekorowali salę gimnastyczną. Były życzenia, kolędy i goście. Odwiedzili nas Państwo Barbara i Bartek Bonkowie z Fundacji im. Julki Bonk, którzy obdarowali nas zabawkami i mnóstwem innych wspaniałości. W imieniu szkolnej społeczności Pan Dyrektor pożegnał naszą naszą szkolną pielęgniarkę - Panią Krysię Strażnikiewicz, która odeszła na emeryturę. Na zakończenie chór nauczycielski zaśpiewał „Nosem buch w biały puch” z filmu „Renifer Nico ratuje brata”. To był miły czas pełen wrażeń i wzruszeń.

 

 

Kontakt

 
tel: 574 715 981
Adres e-mail: 
sekretariat@zssopole.pl
 

Inspektorem Ochrony Danych Osobowych (IODO)

w Zespole Szkół Specjalnych jest Katarzyna Peca-Stefanowska

 
tel: 574 715 981
Adres e-mail sekretariat@zssopole.pl
:

Certyfikaty

Gościmy

Odwiedza nas 12 gości oraz 0 użytkowników.

BIP

ePUAP2

 

Ministerstwo Edukacji Narodowej

Copyright © 2020 Zespół Szkół Specjalnych Rights Reserved.