foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nauczyciel nie może być bezkrytycznym naśladowcą cudzych wzorów i wskazówek, lecz zawsze żywym twórcą.

Zespół Szkół Opole

Ostatnie dni były szczęśliwe dla uczniów szkoły przysposabiającej do pracy. Ogłoszono wyniki dwóch konkursów plastycznych i w każdym z nich laureatami są nasi uczniowie. W XVIII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Moja rodzina w kolorach świata”, III miejsce zajęła Katarzyna Biskup. W XIV Konkursie „Kartek Świątecznych – Kadłub 2018”, którego organizatorem jest Zespół Szkół Specjalnych przy DPS w Kadłubie, I miejsce zdobył Dominik Wilczek. Wyróżniono również prace Magdaleny Mathea i Jacek Ruszczyk.
Ilona Michałowicz

 

Kontakt

 
tel: 574 715 981
Adres e-mail: 
sekretariat@zssopole.pl
 

Inspektorem Ochrony Danych Osobowych (IODO)

w Zespole Szkół Specjalnych jest Katarzyna Peca-Stefanowska

 
tel: 574 715 981
Adres e-mail sekretariat@zssopole.pl
:

Certyfikaty

Gościmy

Odwiedza nas 31 gości oraz 0 użytkowników.

BIP

ePUAP2

 

Ministerstwo Edukacji Narodowej

Copyright © 2020 Zespół Szkół Specjalnych Rights Reserved.