foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nauczyciel nie może być bezkrytycznym naśladowcą cudzych wzorów i wskazówek, lecz zawsze żywym twórcą.

Zespół Szkół Opole

30 listopada uczniowie VIIIa Szkoły Podstawowej oraz IIIA gimnazjum  udali się do Zespołu Szkół Budowlanych w Opolu na zajęcia zawodoznawcze. Uczniowie mieli okazję porozmawiać z nauczycielami, absolwentami, zwiedzić szkołę, wziąć udział w zajęciach warsztatowych oraz poznać pełną ofertę edukacyjną szkoły. Obejrzeli prezentację multimedialną, zapoznali się z zawodami kucharz, cukiernik oraz piekarz. Porozmawiali z uczniami, którzy uczęszczają na praktyki. Dziękujemy za zaproszenie.

 

Kontakt

 
tel: 574 715 981
Adres e-mail: 
sekretariat@zssopole.pl
 

Inspektorem Ochrony Danych Osobowych (IODO)

w Zespole Szkół Specjalnych jest Katarzyna Peca-Stefanowska

 
tel: 574 715 981
Adres e-mail sekretariat@zssopole.pl
:

Certyfikaty

Gościmy

Odwiedza nas 102 gości oraz 0 użytkowników.

BIP

ePUAP2

 

Ministerstwo Edukacji Narodowej

Copyright © 2020 Zespół Szkół Specjalnych Rights Reserved.