foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nauczyciel nie może być bezkrytycznym naśladowcą cudzych wzorów i wskazówek, lecz zawsze żywym twórcą.

Zespół Szkół Opole

W ostatnią środę listopada w naszej szkole odbyła się  zabawa andrzejkowa, w której uczestniczyła cała szkoła SPdP  oraz zaproszeni  goście z WTZ Fundacji „Dom” i  po raz pierwszy WTZ z Siołkowic. W rytm muzyki, którą w tym roku serwował nam zawodowy DJ „Tomek”  uczestnicy bawili się doskonale. Zabawa andrzejkowa to nie tylko tańce, ale i wróżby, które dostarczyły nam mnóstwo śmiechu.  Jesteśmy bardzo ciekawi, która wróżba i komu  się sprawdzi. Andrzejki jeszcze na dobre się nie skończyły , a uczestnicy już dyskutowali jak i gdzie będą się bawić w następnym roku. Wszyscy rozstali się w atmosferze wielkiej życzliwości i przyjaźni.   

 

Kontakt

 

Inspektorem Ochrony Danych Osobowych (IODO)

w Zespole Szkół Specjalnych jest Katarzyna Peca-Stefanowska

Adres e-mail awaryjny zssopole@gmail.com
 

Certyfikaty

Gościmy

Odwiedza nas 49 gości oraz 0 użytkowników.

BIP

ePUAP2

 

Ministerstwo Edukacji Narodowej

Copyright © 2019 Zespół Szkół Specjalnych Rights Reserved.