foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nauczyciel nie może być bezkrytycznym naśladowcą cudzych wzorów i wskazówek, lecz zawsze żywym twórcą.

Zespół Szkół Opole

4 grudnia klasy III A i I D SPdP odwiedziły Narodowe Centrum Polskiej Piosenki uczestnicząc w multimedialnej lekcji w Muzeum Polskiej Piosenki. Mieliśmy okazję skorzystać z nowoczesnego sprzętu, oglądać na monitorach ulubionych wykonawców oraz wybierać ulubione utwory do przesłuchania. Wykonaliśmy i nagraliśmy karaoke swoich ulubionych utworów. Mieliśmy okazję wirtualnie „ubrać się” w stroje festiwalowych wykonawców. Dobrze bawiliśmy się w rytmie ulubionych piosenek. 

 

Kontakt

Certyfikaty

Gościmy

Odwiedza nas 19 gości oraz 0 użytkowników.

BIP

ePUAP2

 

Ministerstwo Edukacji Narodowej

Copyright © 2018 Zespół Szkół Specjalnych Rights Reserved.