foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nauczyciel nie może być bezkrytycznym naśladowcą cudzych wzorów i wskazówek, lecz zawsze żywym twórcą.

Zespół Szkół Opole

W dniu 25.10.2018 r. uczniowie klas II a, II c i III c wybrali się na wycieczkę do gospodarstwa agroturystycznego w Staniszczach Małych. Po przybyciu na miejsce uczniowie przywitali się z gospodarzem, a następnie wzięli udział w warsztatach kulinarnych. Tematem warsztatów było pieczenie chleba. Najpierw uczniowie obserwowali i nazywali produkty, a później przesypywali mąkę przez sito, mieszali składniki, wyrabiali ciasto, formowali kulki. W czasie gdy chleb się piekł, uczniowie wzięli udział się w warsztatach plastycznych, podczas których wykonywali z kukurydzy laleczki. Powstały prawdziwe dzieła sztuki, a po ciężkiej pracy przyszedł czas na posiłek. Przy wspólnym stole w prawdziwie rodzinnej atmosferze uczniowie spożywali kiełbaskę z ogniska i posileni wrócili do szkoły. 
 

 

Kontakt

 
tel: 574 715 981
Adres e-mail: 
sekretariat@zssopole.pl
 

Inspektorem Ochrony Danych Osobowych (IODO)

w Zespole Szkół Specjalnych jest Katarzyna Peca-Stefanowska

 
tel: 574 715 981
Adres e-mail sekretariat@zssopole.pl
:

Certyfikaty

Gościmy

Odwiedza nas 87 gości oraz 0 użytkowników.

BIP

ePUAP2

 

Ministerstwo Edukacji Narodowej

Copyright © 2020 Zespół Szkół Specjalnych Rights Reserved.