foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nauczyciel nie może być bezkrytycznym naśladowcą cudzych wzorów i wskazówek, lecz zawsze żywym twórcą.

Zespół Szkół Opole

17 października klasa ID SPdD wyjechała na wycieczkę do Prudnika. Odwiedziliśmy Specjalny Ośrodek Szkolno –Wychowawczy z racji zawodów rowerowych, które tam się odbywały. Następnie udaliśmy się do Prudnika –Lasu , gdzie znajduje się Sanktuarium Św. Józefa. Jest to szczególne miejsce ponieważ tutaj był  więziony Kardynał Stefan Wyszyński. Zwiedziliśmy piękny niewielki kościółek oraz malowniczą Grotę Lurdzką. Następnie ścieżką wśród pól doszliśmy do wieży widokowej, z której rozciągał sie wspaniały widok na Prudnik i okolice. Wycieczka była bardzo udana nie tylko ze względu na piękną pogodę, ale z uwagi na szczególne miejsce dla społeczności lokalnej, które dane nam było zwiedzić. Mamy nadzieję, że jeszcze nie raz odwiedzimy to miejsce. Klasa ID SPdP. 

 

Kontakt

Certyfikaty

Gościmy

Odwiedza nas 145 gości oraz 0 użytkowników.

BIP

ePUAP2

 

Ministerstwo Edukacji Narodowej

Copyright © 2018 Zespół Szkół Specjalnych Rights Reserved.