foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nauczyciel nie może być bezkrytycznym naśladowcą cudzych wzorów i wskazówek, lecz zawsze żywym twórcą.

Zespół Szkół Opole

Grupa uczniów szkoły przysposabiającej do pracy wzięła udział w Konwencie Regionalnym  IV Kongresu Osób z Niepełnosprawnością, które odbyło się w Sali Orła Białego  Urzędu Marszałkowskiego. Organizatorem kongresu była Fundacja „Aktywizacja”.  „Za niezależnym życiem” – to hasło przewodnie kongresu, a problemy poruszane podczas spotkania dotyczyły kompetencji młodych osób z niepełnosprawnościami oraz aktualnej sytuacji na rynku pracy. Kongresowi towarzyszyły Targi Pracy, które wpisały się w obchody Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery. Targi pracy pozwoliły przyjrzeć się sytuacji na rynku pracy oraz poznać oferty pracy.
Napisały: Katarzyna Biskup z klasy III B PdP oraz Marta Żymańczyk klasa ID SPdP

 

Kontakt

 

Inspektorem Ochrony Danych Osobowych (IODO)

w Zespole Szkół Specjalnych jest Katarzyna Peca-Stefanowska

Adres e-mail awaryjny zssopole@gmail.com
 

Certyfikaty

Gościmy

Odwiedza nas 55 gości oraz 0 użytkowników.

BIP

ePUAP2

 

Ministerstwo Edukacji Narodowej

Copyright © 2019 Zespół Szkół Specjalnych Rights Reserved.