foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nauczyciel nie może być bezkrytycznym naśladowcą cudzych wzorów i wskazówek, lecz zawsze żywym twórcą.

Zespół Szkół Opole

W ramach Projektu Wysportowany i Zdrowy - zostaliśmy zaproszeni do udziału w bardzo ciekawych warsztatach, prowadzonych na terenie naszej szkoły przez panią Agnieszkę Wasiak – Szufnarowską- dietetyka. Zaproponowana formuła zajęć oraz duża ilość atrakcyjnych pomocy dydaktycznych, zachęcały do poszukiwania odpowiedzi na trudne pytania, dotyczące naszego zdrowia. Kolejne zadania angażowały wszystkie grupy do wspólnej pracy – budowania piramidy zdrowia. Bardzo ciekawe było odkrycie dużych ilości cukru w poszczególnych produktach oraz jak to wpływa na  codzienne funkcjonowanie organizmu. Zdążyliśmy też ocenić rolę soli w naszym pożywieniu i ile jej tak naprawdę potrzebujemy. Zajęcia uświadomiły nam, że ruch i zrównoważona dieta są kluczem  do zachowania zdrowia!

 

 

Kontakt

 
tel: 574 715 981
Adres e-mail: 
sekretariat@zssopole.pl
 

Inspektorem Ochrony Danych Osobowych (IODO)

w Zespole Szkół Specjalnych jest Katarzyna Peca-Stefanowska

 
tel: 574 715 981
Adres e-mail sekretariat@zssopole.pl
:

Certyfikaty

Gościmy

Odwiedza nas 56 gości oraz 0 użytkowników.

BIP

ePUAP2

 

Ministerstwo Edukacji Narodowej

Copyright © 2020 Zespół Szkół Specjalnych Rights Reserved.