foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nauczyciel nie może być bezkrytycznym naśladowcą cudzych wzorów i wskazówek, lecz zawsze żywym twórcą.

Zespół Szkół Opole

W oczekiwaniu na lato i wakacje w świetlicy szkolnej na ul. Bytnara Rudego odbyły się warsztaty pt.” Lato, lato czeka”. Letnie dni obfitują w letnie sporty, upały, wodę i przygodę ,dlatego też  uczniowie przed zakończeniem roku szkolnego otrzymali wiadomości na temat bezpiecznych wakacji. Latem trzeba rozważnie korzystać z kąpieli wodnych i słonecznych, oraz trzeba zachować rozwagę podczas uprawiania sportów letnich  czy górskich wędrówek. Uczniowie mieli do dyspozycji „Magiczną walizkę”, w której było mnóstwo wakacyjnych przedmiotów i akcesoriów służących do zabawy i bezpiecznego spędzania letnich przygód. Podczas zajęć łowiliśmy rybki, bawiliśmy się balonami , a na koniec zrobiliśmy orzeźwiającą lemoniadę i smakowaliśmy  lody wykonane ze zdrowego soku pomarańczowego- „ufff” w tym dniu było wyjątkowo gorąco !

 

Kontakt

 
tel: 574 715 981
Adres e-mail: 
sekretariat@zssopole.pl
 

Inspektorem Ochrony Danych Osobowych (IODO)

w Zespole Szkół Specjalnych jest Katarzyna Peca-Stefanowska

 
tel: 574 715 981
Adres e-mail sekretariat@zssopole.pl
:

Certyfikaty

Gościmy

Odwiedza nas 119 gości oraz 0 użytkowników.

BIP

ePUAP2

 

Ministerstwo Edukacji Narodowej

Copyright © 2020 Zespół Szkół Specjalnych Rights Reserved.