foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nauczyciel nie może być bezkrytycznym naśladowcą cudzych wzorów i wskazówek, lecz zawsze żywym twórcą.

Zespół Szkół Opole

Uczniowie klasy III C   SPdP   podsumowali swoją szkolną wędrówkę podczas Uroczystości Pożegnania Absolwentów. Zaprezentowali swoje liczne pasje,  umiejętności  i podejmowane aktywności, za które zostali nagrodzeni. Przedstawili także wszystkie osoby, które im w szkolnej przygodzie towarzyszyły i pięknie podziękowali za wspieranie, docenianie, dostrzeganie i wspólne działanie.
Zostali także pięknie pożegnani życzeniami, które wyciskały łzy. Zwieńczeniem uroczystości był  walc  zaprezentowany przez Jacka i panią Karolinę oraz  piosenka „Do widzenia Przyjaciele”  przygotowana specjalnie na tę okazję i wykonana przez utalentowane „Trio pedagogiczne”.

 

Kontakt

 
tel: 574 715 981
Adres e-mail: 
sekretariat@zssopole.pl
 

Inspektorem Ochrony Danych Osobowych (IODO)

w Zespole Szkół Specjalnych jest Katarzyna Peca-Stefanowska

 
tel: 574 715 981
Adres e-mail sekretariat@zssopole.pl
:

Certyfikaty

Gościmy

Odwiedza nas 91 gości oraz 0 użytkowników.

BIP

ePUAP2

 

Ministerstwo Edukacji Narodowej

Copyright © 2020 Zespół Szkół Specjalnych Rights Reserved.