foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nauczyciel nie może być bezkrytycznym naśladowcą cudzych wzorów i wskazówek, lecz zawsze żywym twórcą.

Zespół Szkół Opole

Dnia 14.06.2019 roku naszą szkołę odwiedzili nietypowi goście. Byli nimi Pani Alina z  Dogoterapii Psikus i jej pies Alex. Dzięki naszym gościom uczniowie dowiedzieli się jak bezpiecznie bawić się z psem, jak odczytywać emocje psa oraz poznali podstawowe informacje dotyczące opieki nad zwierzętami. Każdy uczestnik zajęć miał okazję pogłaskać i nakarmić naszego milusińskiego przybysza. Alex zaprezentował swoje umiejętności i wyszkolenie. Wszyscy świetnie się bawili i uważnie słuchali. Bardzo serdecznie dziękujemy  Dogoterapii Psikus i zapraszamy ponownie.

 

Kontakt

 
tel: 574 715 981
Adres e-mail: 
sekretariat@zssopole.pl
 

Inspektorem Ochrony Danych Osobowych (IODO)

w Zespole Szkół Specjalnych jest Katarzyna Peca-Stefanowska

 
tel: 574 715 981
Adres e-mail sekretariat@zssopole.pl
:

Certyfikaty

Gościmy

Odwiedza nas 25 gości oraz 0 użytkowników.

BIP

ePUAP2

 

Ministerstwo Edukacji Narodowej

Copyright © 2020 Zespół Szkół Specjalnych Rights Reserved.