foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nauczyciel nie może być bezkrytycznym naśladowcą cudzych wzorów i wskazówek, lecz zawsze żywym twórcą.

Zespół Szkół Opole

31 maja 2019 roku w budynku szkoły przy ul. Książąt Opolskich odbył się II Piknik Rodzinny pod hasłem: „Rodzinne rozgrywki.”. W pikniku wzięli udział uczniowie szkoły podstawowej, gimnazjum oraz szkoły przysposabiającej do pracy wraz ze swoimi rodzicami. Impreza rozpoczęła się od uroczystego wystąpienia artystycznego, podczas którego uczniowie prezentowali fragmenty utworów literackich, wyśpiewali kilka piosenek o tematyce rodzinnej oraz zaprezentowali autorskie układy choreograficzne do wybranych przez siebie utworów muzycznych. Największą niespodzianką części artystycznej okazało się wystąpienie nauczycieli, którzy zaprezentowali inscenizację wiersza J. Tuwima pt. „Rzepka”. 
Druga część rodzinnego spotkania poświęcona była wspólnym grom i zabawom sportowym. Uczniowie wraz z rodzicami mieli za zadanie przejść przez 6 stanowisk zadaniowych, przy których należało wykonać wcześniej prezentowane ćwiczenie. Radość była ogromna, kiedy wspólnie z mamą i tatą trzeba było pokonać tor przeszkód, zdobyć kilka goli lub przejść po ławeczce z piłeczką na łyżeczce. Podsumowaniem części sportowej była gra w „Dwa ognie”, w której zmierzyli się rodzice ze swoimi dziećmi.   

 

Kontakt

 
tel: 574 715 981
Adres e-mail: 
sekretariat@zssopole.pl
 

Inspektorem Ochrony Danych Osobowych (IODO)

w Zespole Szkół Specjalnych jest Katarzyna Peca-Stefanowska

 
tel: 574 715 981
Adres e-mail sekretariat@zssopole.pl
:

Certyfikaty

Gościmy

Odwiedza nas 39 gości oraz 0 użytkowników.

BIP

ePUAP2

 

Ministerstwo Edukacji Narodowej

Copyright © 2020 Zespół Szkół Specjalnych Rights Reserved.