foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nauczyciel nie może być bezkrytycznym naśladowcą cudzych wzorów i wskazówek, lecz zawsze żywym twórcą.

Zespół Szkół Opole

W świetlicy szkolnej na ulicy Bytnara Rudego odbyły się warsztaty prozdrowotne, których celem było zachęcanie uczniów do spożywania zdrowych i świeżych warzyw. Świetlica szkolna zamieniła się w mały warzywny stragan . „Na Straganie” nie zabrakło świeżych nowalijek i innych zielonych warzyw. Uczniowie brali czynny udział w „Gimnastyce jarzynowej” na wesoło. Poznaliśmy smak i zapach jarzyn ,a w końcowej części warsztatów dowiedzieliśmy się w jaki sposób wyciska się sok z soczystej marchewki. Wspólnymi siłami pozyskaliśmy sok degustując się jego smakiem- „Na zdrowie”!!!

 

Kontakt

 
tel: 574 715 981
Adres e-mail: 
sekretariat@zssopole.pl
 

Inspektorem Ochrony Danych Osobowych (IODO)

w Zespole Szkół Specjalnych jest Katarzyna Peca-Stefanowska

 
tel: 574 715 981
Adres e-mail sekretariat@zssopole.pl
:

Certyfikaty

Gościmy

Odwiedza nas 112 gości oraz 0 użytkowników.

BIP

ePUAP2

 

Ministerstwo Edukacji Narodowej

Copyright © 2020 Zespół Szkół Specjalnych Rights Reserved.